X-Bike Callantsoog

X-Bike Callantsoog! Vijf uur lang racen tegen de klok. Deze editie met aardig wat Wielervereniging Noord-Holland leden!

Een parcours van 10 kilometer uitgezet in en om Callantsoog met strand, duinop- en duinafgangen, bossen, gravel en grasstroken. Niet zonder slag of stoot. Er werd lek gereden, gevallen en weer opgestaan. In estafettevorm deden onze renners mee in zelf samengestelde teams.

Raphaël Mouton reed samen met zijn oom Bram de Waard naar de 5e plek, uitkomend voor wielerteam Beukers. Team Marijn Schaper en Pepijn Veenings werden voor deze gelegenheid gesponsord door FysioSteps en reden knap naar plek 8. Coen Donker en Lars Wit werden 13e. Noël Sterk en Thomas Ippel werden 21e.

Nieuwelingenstaf Matthieu Mouton en Sjoerd Veenings debuteerden als duo en werden 22e. Het was hard werken voor onze renners, maar zowel de MTB-ers als de wegwielrenners hebben de eer van onze club hoog gehouden. Een uitstekend georganiseerd evenement met een top sfeertje!

Share This